Patikai akciónk 2017.12.15.-ig vagy a készlet erejéig!

Advil Ultra Forte lágyzselatin kapszula 24x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.
Megtakarítás: 541 Ft
2531 Ft
1990 Ft
83 Ft/db

Algoflex Forte filmtabletta 20x

Alkalmas különböző eredetű fájdalmak, mint fejfájás, fogfájás, menstruációval összefüggő fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására, mozgásszervi és ízületi betegségek, rándulások, lágyrészkárosodások, izomhúzódások kezelésére.
Megtakarítás: 334 Ft
1824 Ft
1490 Ft
75 Ft/db

Angised citrom ízű cukormentes szopogató tabletta 24x

Az Angised citrom szopogató tabletta klórhexidin-dihidrokloridot tartalmaz, amely fertőtlenítő hatású, valamint lidokain-hidrokloridot, amely a helyi érzéstelenítők csoportjába tartozik, és érzéstelenítő hatása csökkenti a fájdalmat.
Megtakarítás: 491 Ft
1590 Ft
1099 Ft
46 Ft/db

Angised mentol ízű cukormentes szopogató tabletta 24x

Az Angised mentol szopogató tabletta klórhexidin-dihidrokloridot tartalmaz, amely fertőtlenítő hatású, valamint lidokain-hidrokloridot, amely a helyi érzéstelenítők csoportjába tartozik, és érzéstelenítő hatása csökkenti a fájdalmat.
Megtakarítás: 491 Ft
1590 Ft
1099 Ft
46 Ft/db

Asatrin-Teva Protect 100 mg gyomornedv-ellenálló tabletta 50x

Az Asatrin-Teva Protect megelőző kezelésként alkalmazható olyan betegeknél, akiknél átmeneti agyi keringési zavar (mini sztrók vagy tranziens iszkémiás attak, azaz TIA), agyi keringési zavar (sztrók) vagy szívroham következett be, ezek ismételt előfordulásának megelőzése érdekében. Alkalmazható még bizonyos mellkasi fájdalomban (angina) szenvedő betegek szív-érrendszeri problémáinak megelőzésére.
Szavatossági idő: 2018.09.
Megtakarítás: 397 Ft
896 Ft
499 Ft
10 Ft/db

Baldivian Night bevont tabletta 30x

A Baldivian Night természetes hatóanyagával (441,35 mg macskagyökér száraz kivonat) enyhítheti az alvászavarokat. A készítmény ajánlott napi adagja mindössze egyetlen tabletta lefekvés előtt, így segíthet javítani az alvásminőséget és csökkenteni az elalvásig eltelt időt. (1 bevont tabletta lefekvés előtt fél-egy órával. Szükség esetén az este folyamán korábban is bevehető még egy adag.)
Megtakarítás: 604 Ft
1894 Ft
1290 Ft
43 Ft/db

BioCo Csipkebogyós Retard C-vitamin 1000mg tabletta 100x

Hosszan tartó hatású C-vitamint és csipkebogyó kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítő tabletta. A készítmény C-vitamin tartalma fokozatosan szabadul fel a szervezetben. A hosszan tartó hatás révén folyamatosan biztosíthatjuk szervezetünk C-vitamin szükségletét.
Megtakarítás: 500 Ft
2299 Ft
1799 Ft
18 Ft/db

Dr. Kelen Luna kámforos sósborszesz gél 150ml

Korszerű összetételű, könnyen felszívódó, kellemesen hűsítő bedörzsölő készítmény. A gyulladáscsökkentő mentol hatását a helyi vérbőséget előidéző, gyulladáscsökkentő kámfor optimálisan egészíti ki.
Megtakarítás: 99 Ft
848 Ft
749 Ft
5 Ft/ml

Jutavit C-vitamin 1000mg +D3-vitamin+Cink csipkebogyó kivonattal nyújtott felszívódású filmtabletta 100x

Nyújtott felszívódású C-Vitamin étrend-kiegészítő készítmény D3-vitaminnal, cinkkel és csipkebogyó kivonattal, mely fokozatosan adagolja a szervezetünk számára a C-vitamint. A C-vitamin, D3-vitamin és cink hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez.
Megtakarítás: 391 Ft
1890 Ft
1499 Ft
15 Ft/db

Jutavit Diozmin + Heszperidin 500mg filmtabletta 60x

Diozmint, heszperidint, csalánlevél kivonatot és fekete áfonya kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítő, az erek jobb vérkeringéséért.
Megtakarítás: 700 Ft
2890 Ft
2190 Ft
37 Ft/db

JutaVit Glicerin kúp felnőtteknek 12x

Fellazítja és nedvesíti a székletet, megkönnyítve annak kiürülését.
Megtakarítás: 131 Ft
860 Ft
729 Ft
61 Ft/db

Jutavit Multivitamin gyermekeknek rágótabletta 45x

Vitaminokat, ásványi anyagokat és Lactobacillus probiotikumot tartalmazó étrend-kiegészítő édesítőszerrel, gyermekeknek.
Megtakarítás: 300 Ft
1490 Ft
1190 Ft
26 Ft/db

Jutavit Multivitamin Immuner felnőtteknek filmtabletta 45x

A JutaVit multivitamin felnőtteknek, olyan komplex termék, amely vitaminok mellett számos ásványi anyagot és nyomelemet valamint Lactobacillus Rhamnosust, Koenzim Q10-t, csipkebogyó kivonatot, kolint és inozitolt tartalmaz.
Megtakarítás: 300 Ft
1490 Ft
1190 Ft
26 Ft/db

Linex Forte élőflórát tartalmazó kapszula 28x

Az új Linex Forte több milliárdnyi élőflóra sejtet tartalmaz, amire a bélflórának az antibiotikum kezelés első napjától szüksége lehet.
Megtakarítás: 591 Ft
2590 Ft
1999 Ft
71 Ft/db

Lopedium kapszula 20x

Heveny, hirtelen kialakuló hasmenés tüneteinek (pl. hasi diszkomfortérzés, puffadás, görcsök) kezelésére. Már az első adag Lopedium megszüntetheti a panaszokat.
Megtakarítás: 395 Ft
1394 Ft
999 Ft
50 Ft/db

Magnosolv granulátum 30x

Magnéziumhiány megelőzésére és megszüntetésére alkalmazott készítmény, ha nincs szükség parenterális (a tápcsatornát megkerülő) kezelésre.
Megtakarítás: 307 Ft
2106 Ft
1799 Ft
60 Ft/db

Neo Citran belsőleges por felnőtteknek 14x

A Neo Citran belsőleges por felnőtteknek és 14 évesnél idősebb serdülőknek a megfázás és az influenza tüneteinek enyhítésére alkalmazandó.
Megtakarítás: 397 Ft
2496 Ft
2099 Ft
150 Ft/db

Normaflore belsőleges szuszpenzió 20x5ml

A Normaflore belsőleges szuszpenzió a bél normál flórájához tartozó, nem patogén Bacillus clausii spóráit tartalmazó készítmény. Alkalmazása elősegíti a bélflóra helyreállítását annak különbözó eredetű károsodása esetén. A Normaflore-ban lévő baktérium különböző, különösen a B-vitamin-csoportba tartozó vitaminok termelésére képes.
Megtakarítás: 506 Ft
2496 Ft
1990 Ft
100 Ft/db

Robitussin Expectorans köptető szirup 100ml

A Robitussin Expectorans szirup köptető, hatóanyaga a gvajfenezin. A légutak heveny megbetegedéseiben jelentkező makacs, nyálkás, hurutos köhögés vagy hörghurut kiegészítő kezelésére alkalmas, feloldja a légúti váladékot, ezzel elősegíti annak felköhögését.
Megtakarítás: 242 Ft
1532 Ft
1290 Ft
13 Ft/ml

Rubophen 500mg tabletta 20x

A Rubophen 500 mg tabletta felnőtteknek és 6 évesnél idősebb gyermekeknek javasolt lázcsillapításra, különböző eredetű fájdalmak – fejfájás, fogfájás, reumatikus és izomfájdalmak, menstruációs fájdalmak, idegi eredetű fájdalom, ízületi fájdalmak – csillapítására.
Megtakarítás: 143 Ft
1092 Ft
949 Ft
47 Ft/db

Sperti Preparation H végbélkenőcs 25g

A Sperti Preparation H végbélkenőcs hatóanyagként élesztősejt-kivonatot és cápamájolajat tartalmaz. A Sperti Preparation H végbélkenőcs az aranyér tüneteinek (pl. fájdalom, irritáció, viszketés, diszkomfort érzés székletürítés során) enyhítésére szolgáló készítmény.
Megtakarítás: 342 Ft
2041 Ft
1699 Ft
67960 Ft/kg

TriActin Wick citrom ízű por belsőleges oldathoz 10x

A TriActin Wick citrom ízű por belsőleges oldathoz hatékonyan csökkenti a megfázás és az influenza tüneteit, így a fejfájást, általános fájdalmat, torokfájást, lázat, orrdugulást és a hurutos köhögést. 500mg paracetamol, 10mg fenilefrin-hidroklorid és 200mg gvajfenezin tartalommal tasakonként.
Megtakarítás: 243 Ft
2042 Ft
1799 Ft
180 Ft/db

Vitaking C-vitamin 1000mg Bioflavonoidokkal tabletta 90x

Sok-sok természetes összetevőt tartalmaz, amelyek egymás hatását erősítik, és így még pozitívabban hatnak a szervezetre. Minden egyes tabletta rengeteg citrus bioflavonoidot tartalmaz, valamint sok acerola és csipkebogyó található benne.
Megtakarítás: 360 Ft
2250 Ft
1890 Ft
21 Ft/db

Vitaking Epres D3-vitamin 2000NE rágótabletta 210x

Nagyon finom, eper ízesítésű rágótabletta. A D-vitamin (D3-vitamin) zsírban oldódik, amely napsütéssel és megfelelő étkezéssel kerül a szervezetünkbe. Nagyvárosokban, ahol sűrű a szmog, emelni kell a D-vitamin bevitelt.
Megtakarítás: 500 Ft
3090 Ft
2590 Ft
12 Ft/db
"A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"
"Arany Kígyó Patika" Cím: H-2800 Tatabánya-Kertváros, Szent György u. 43.; Telefon: 34/311-537; E-mail: info@kertvarosipatika.hu