Agloflex Duo, Algoflex Forte Dolo, Algoflex Izom-Ízület, Alfoflex Neo és Algoflex Rapid

Algoflex Duo 400mg/100mg filmtabletta 24x

Az Algoflex Duo két hatóanyagot tartalmaz, az ibuprofént és a koffeint. Az ibuprofén a nem-szteroid gyulladásgátlók csoportjába tartozik, amely a szervezet fájdalomra adott reakciójának a megváltoztatásával biztosít enyhülést. Az Algoflex Duo akut közepesen erős fájdalom, mint pl. fogfájás, fejfájás, rövidtávú, tüneti kezelésére alkalmazható.
3799 Ft
158 Ft/db

Algoflex Forte Dolo filmtabletta 10x

Az Algoflex Forte Dolo 400mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.
2099 Ft
210 Ft/db

Algoflex Forte Dolo filmtabletta 20x

Az Algoflex Forte Dolo 400mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.
3199 Ft
160 Ft/db

Algoflex Forte Dolo filmtabletta 30x

Az Algoflex Forte Dolo 400mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.
Megtakarítás: 800 Ft
3790 Ft
2990 Ft
100 Ft/db

Algoflex Izom + Ízület 300mg retard kemény kapszula 20x

Az ibuprofén a nem szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerek (NSAID) csoportjába tartozik. Ez azt jelenti, hogy a gyógyszer csillapítja a fájdalmat, mérsékli a gyulladásos folyamatokat és lázcsillapító hatással is rendelkezik. Alkalmazása gyulladásos eredetű, fájdalmas izületi betegségek, izomfájdalom, lágyrészsérülések, duzzanatok kezelésére javasolt.
3099 Ft
155 Ft/db

Algoflex Izom + Ízület 300mg retard kemény kapszula 30x

Alkalmazása gyulladásos eredetű, fájdalmas ízületi betegségek, izomfájdalom, lágyrész sérülések, duzzanatok kezelésére javasolt.
3699 Ft
123 Ft/db

Algoflex Neo 200mg filmtabletta 20x

Enyhe és közepesen erős akut izom és ízületi fájdalomra ajánlott hatékony fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer. 200 mg dexibuprofen tartalma ugyanolyan fájdalomcsillapító hatást nyújt mint 400mg ibuprofen, de kevésbé terheli meg a gyomor-bél rendszert. Kíméli Önt, nem kíméli a fájdalmat.
2999 Ft
150 Ft/db

Algoflex Rapid 400mg lágy kapszula 20x

Az Algoflex Rapid a lágy kapszula formának köszönhetően könnyen szétesik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag gyorsabban kerül a véráramba, így gyorsabban jut el a fájdalom helyére. Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.
3490 Ft
175 Ft/db

Algoflex Rapid 400mg lágy kapszula 30x

Az Algoflex Rapid a lágy kapszula formának köszönhetően könnyen szétesik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag gyorsabban kerül a véráramba, így gyorsabban jut el a fájdalom helyére. Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.
3999 Ft
133 Ft/db
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Gyógyszer esetén: "A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"
Étrend-kiegészítő esetén: "Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot!"
Orvostechnikai eszköz esetén: "A kockázatokról olvassa el a használati útmutatót, vagy kérdezzem meg kezelőorvosát!"
Fertőtlenítőszer esetén: "Fertőtlenítőszerek használatakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használati útmutatót!"

"Arany Kígyó Patika" Cím: H-2800 Tatabánya-Kertváros, Szent György u. 43.; Telefon: 34/311-537; E-mail: info@kertvarosipatika.hu
.