Fájdalom és lázcsillapítók

Advil Ultra Forte lágyzselatin kapszula 16x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.
2534 Ft
158 Ft/db

Advil Ultra Forte lágyzselatin kapszula 24x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.
Megtakarítás: 841 Ft
3440 Ft
2599 Ft
108 Ft/db

Advil Ultra Forte lágyzselatin kapszula 8x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában és nagy dózisban tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást eredményez, és ezáltal gyorsan, akár 10 perc alatt elkezdi csillapítani a fájdalmat. A fájdalomcsillapító hatás 8 órán át tart.
1590 Ft
199 Ft/db

Advil Ultra lágyzselatin kapszula 10x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást, és ezáltal gyors fájdalomcsillapító hatást eredményez.
1443 Ft
144 Ft/db

Advil Ultra lágyzselatin kapszula 20x

Láz-, fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatása van. A lágy kapszula folyékony formában tartalmazza az ibuprofén hatóanyagot, ami gyors felszívódást, és ezáltal gyors fájdalomcsillapító hatást eredményez.
2190 Ft
110 Ft/db

Aleve filmtabletta 12x

Az Aleve filmtabletta fájdalom- és lázcsillapító, valamint gyulladásgátló hatású, nem szteroid gyógyszer. Hát,- derék- és ízületi fájdalom kezelésére, valamint fejfájás, fogfájás, fájdalmas menstruációs görcsök, és izomfájdalmak, megfázást és influenzát kísérő fájdalom és láz kezelésére alkalmas.
1193 Ft
99 Ft/db

Aleve filmtabletta 24x

Az Aleve filmtabletta fájdalom- és lázcsillapító, valamint gyulladásgátló hatású, nem szteroid gyógyszer.
1998 Ft
83 Ft/db

Algoflex Duo 400mg/100mg filmtabletta 24x

Az Algoflex Duo két hatóanyagot tartalmaz, az ibuprofént és a koffeint. Az ibuprofén a nem-szteroid gyulladásgátlók csoportjába tartozik, amely a szervezet fájdalomra adott reakciójának a megváltoztatásával biztosít enyhülést. Az Algoflex Duo akut közepesen erős fájdalom, mint pl. fogfájás, fejfájás, rövidtávú, tüneti kezelésére alkalmazható.
2990 Ft
125 Ft/db

Algoflex Forte Dolo filmtabletta 10x

Az Algoflex Forte Dolo 400mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.
1564 Ft
156 Ft/db

Algoflex Forte Dolo filmtabletta 20x

Az Algoflex Forte Dolo 400mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.
2432 Ft
122 Ft/db

Algoflex Forte Dolo filmtabletta 30x

Az Algoflex Forte Dolo 400mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik. Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.
Megtakarítás: 831 Ft
3230 Ft
2399 Ft
80 Ft/db

Algoflex Rapid 400mg lágy kapszula 20x

Az Algoflex Rapid a lágy kapszula formának köszönhetően könnyen szétesik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag gyorsabban kerül a véráramba, így gyorsabban jut el a fájdalom helyére. Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.
2562 Ft
128 Ft/db

Algoflex Rapid 400mg lágy kapszula 30x

Az Algoflex Rapid a lágy kapszula formának köszönhetően könnyen szétesik a szervezetben, és a kapszulából felszabaduló hatóanyag gyorsabban kerül a véráramba, így gyorsabban jut el a fájdalom helyére. Az Algoflex Rapid fejfájás, migrén, fogfájás, hátfájás, menstruációs fájdalmak, izomfájdalmak, láz valamint megfázás és influenza tünetei esetén alkalmazható.
3398 Ft
113 Ft/db

Algopyrin 500mg tabletta 10x

Az Algopyrin tabletta hatóanyaga a metamizol-nátrium. Erős vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmak és láz csillapítására szolgál, amennyiben más terápiás beavatkozás nem javasolt. A beadást követően rövid időn belül csökkenti a lázat, hatása legalább 4-6 órán keresztül tart.
1486 Ft
149 Ft/db

Algopyrin 500mg tabletta 20x

Az Algopyrin tabletta hatóanyaga a metamizol-nátrium. Erős vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmak és láz csillapítására szolgál, amennyiben más terápiás beavatkozás nem javasolt. A beadást követően rövid időn belül csökkenti a lázat, hatása legalább 4-6 órán keresztül tart.
Megtakarítás: 397 Ft
2396 Ft
1999 Ft
100 Ft/db

Algopyrin 500mg tabletta 30x

Hatékony segítség többféle típusú, erős vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmak és a láz csillapítására. A beadást követően rövid időn belül csökkenti a lázat, hatása legalább 4-6 órán keresztül tart.
3264 Ft
109 Ft/db

Analgesin Dolo 220 mg filmtabletta 20x

Fájdalmat enyhítő és gyulladást csökkentő gyógyszer. A prosztaglandinok képződésének gátlásával hat. A fájdalomcsillapító hatás rövid időn belül jelentkezik és akár 12 órán át tart. Enyhe-mérsékelt fájdalom (pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, ízületi fájdalom, izomfájdalom) rövid távú, tüneti kezelésére javasolt.
1694 Ft
85 Ft/db

Aspirin Effect 500mg granulátum 10x

Az Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozó gyógyszer. Enyhe és középerős fájdalmak esetén alkalmazható, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.
1618 Ft
162 Ft/db

Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 10x

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.
2434 Ft
243 Ft/db

Aspirin Komplex 500mg/30mg granulátum 20x

Az Aspirin Komplex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.
3525 Ft
176 Ft/db

Aspirin Komplex forró ital 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 10x

Az Aspirin Komplex Forró Ital granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. Az Aspirin Komplex Forró Ital granulátum orrdugulás enyhítésére, és megfázással kapcsolatos fájdalom és láz csillapítására használatos.
2387 Ft
239 Ft/db

Aspirin Plus C pezsgőtabletta 10x

Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.
1892 Ft
189 Ft/db

Aspirin Plus C pezsgőtabletta 20x

Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta hatóanyaga az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik. Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak, továbbá lázas, meghűléses és gyulladásos állapotokban.
Megtakarítás: 607 Ft
2856 Ft
2249 Ft
112 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 20x

Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
1997 Ft
100 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 40x

Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
3342 Ft
84 Ft/db

Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta 8x

Láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható.
934 Ft
117 Ft/db

Ben-u-ron 500mg tabletta 20x

A Ben-u-ron tabletta enyhe és mérsékelten erős fájdalom és láz csillapítására szolgál. A készítmény hatóanyaga, a paracetamol, fájdalomcsillapító, lázcsillapító és gyenge gyulladáscsökkentő hatással rendelkezik.
554 Ft
28 Ft/db

Béres Trinell Pro filmtabletta 10x

Alkalmazása javasolt menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, meghűlés, láz okozta fájdalom és műtéteket követő fájdalom esetén.
996 Ft
100 Ft/db

Béres Trinell Pro filmtabletta 20x

Alkalmazása javasolt menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, meghűlés, láz okozta fájdalom és műtéteket követő fájdalom esetén.
1699 Ft
85 Ft/db

Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta 20x

A Cataflam Dolo enyhíti a fejfájást, fogfájást és menstruáció következtében fellépő fájdalmat. Fájdalomcsillapító hatású készítmény, mely egyúttal csökkenti a gyulladást és a lázat is.
2590 Ft
130 Ft/db

Cataflam Dolo Rapid 25mg lágy kapszula 20x

A Cataflam Dolo Rapid enyhíti a fejfájást, fogfájást és menstruáció következtében fellépő fájdalmat. A lágy kapszula gyógyszerforma a Cataflam Dolo tablettánál gyorsabb felszívódást tesz lehetővé.
Megtakarítás: 491 Ft
2990 Ft
2499 Ft
125 Ft/db

Dekenor 25mg filmtabletta 20x

A Dekenor 25 mg filmtabletta fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású gyógyszer, a nem-szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerek (NSAID-ok) csoportjába tartozik. Enyhe és közepesen súlyos fájdalom, mint például mozgásszervi fájdalom, menstruációs fájdalom (dysmenorrhea), fogfájás tüneti kezelésére alkalmazzák, felnőtteknél.
1940 Ft
97 Ft/db

Flamborin 500mg tabletta 20x

A Flamborin hatóanyaga a metamizol-nátrium-monohidrát (a továbbiakban metamizol), amely fájdalom és láz csillapítására szolgál. A beadást követően rövid idõn belül csökkenti a lázat, hatása legalább 4-6 órán keresztül tart.
1218 Ft
61 Ft/db

Flector Dolo Rapid 25mg lágy kapszula 20x

A Flector Dolo Rapid a nem-szteroid gyulladásgátló gyógyszerek (NSAID-ek) csoportjába tartozik. Ez a gyógyszer fájdalomcsillapító hatású, egyúttal képes csökkenteni a gyulladást és a duzzanatot is.
2497 Ft
125 Ft/db

Ibumax 200mg filmtabletta 20x

Az Ibumax filmtabletta ibuprofén hatóanyagot tartalmaz. Az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsök­kentő szerek (NSAID néven is ismert) családjába tartozik, amely csökkenti a gyulladást, a fájdalmat és a lázat.
1169 Ft
58 Ft/db

Ibumax 400mg filmtabletta 30x

Az Ibumax filmtabletta ibuprofén hatóanyagot tartalmaz. Az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsök­kentő szerek (NSAID néven is ismert) családjába tartozik, amely csökkenti a gyulladást, a fájdalmat és a lázat.
1990 Ft
66 Ft/db

Ibustar 400mg filmtabletta 20x

Az Ibustar 400 mg filmtabletta fájdalomcsillapító és gyulladásgátló hatású gyógyszer (nem szteroid gyulladásgátló szer, NSAID), amely lázcsillapító (antipiretikus) hatással is rendelkezik.
1597 Ft
80 Ft/db

Kalmopyrin 500mg tabletta 12x

Az acetilszalicilsav a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik.
Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak: pl. fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak és menstruációs fájdalom; továbbá lázas, hűléses és reumás megbetegedések kezelésére.
1078 Ft
90 Ft/db

Kalmopyrin 500mg tabletta 24x

Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak: pl. fejfájás, fogfájás, hátfájás, ízületi fájdalmak és menstruációs fájdalom; továbbá lázas, hűléses és reumás megbetegedések kezelésére.
1784 Ft
74 Ft/db

Ketodex 25mg belsőleges oldat tasakban 10x10ml

Belsőleges oldat, a tasakból közvetlenül a szájba juttatva!
Enyhe és középsúlyos akut fájdalmak, például mozgásszervi (bokasérülés, hátfájás, ízületi fájdalom) és fogfájdalom rövidtávú tüneti kezelésére ajánlott gyógyszer.
1742 Ft
174 Ft/db

Ketodex 25mg filmtabletta 20x

A Ketodex fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású gyógyszer (nemszteroid gyulladáscsökkentő szer, NSAID). A Ketodex egy hatékony és gyors fájdalomcsillapító, melyet enyhe vagy középsúlyos fájdalmak, azaz például akut mozgásszervi fájdalmak tüneti kezelésére használnak.
2304 Ft
115 Ft/db

Ketodex 25mg granulátum belsőleges oldathoz 20x

Fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatású gyógyszer (nemszteroid gyulladáscsökkentő szer, NSAID). A Ketodex egy hatékony és gyors fájdalomcsillapító, melyet enyhe vagy középsúlyos fájdalmak, azaz például akut mozgásszervi fájdalmak tüneti kezelésére használnak.
2293 Ft
115 Ft/db

Metapyrin 500mg filmtabletta 20x

A Metapyrin 500 mg filmtabletta (a továbbiakban Metapyrin) hatóanyaga a metamizol-nátrium, amely a nem-szteroid gyulladáscsökkentők (NSAID-ok) csoportjába tartozik. Erős vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmak és láz csillapítására szolgál, amennyiben más terápiás beavatkozás nem javasolt. A bevételt követően rövid időn belül csökkenti a lázat, hatása legalább 4-6 órán keresztül tart.
1864 Ft
93 Ft/db

Nurofen 200mg bevont tabletta 24x

A Nurofen 200mg bevont tabletta csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást, csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket.
2032 Ft
85 Ft/db

Nurofen Forte 400mg bevont tabletta 12x

A Nurofen Forte 400mg bevont tabletta csökkenti a fájdalmat és a lázat, mérsékli a gyulladást, csökkenti a fejfájást, a migrénes fejfájást, a menstruációs fájdalmakat, a hátfájást, a reumás- és izomfájdalmakat, a fogfájást, a neuralgiás fájdalmakat, a meghűléses és influenzás tüneteket.
1504 Ft
125 Ft/db

Nurofen Rapid 200mg lágy kapszula 20x

A Nurofen Rapid 200mg lágy kapszula a közepes és enyhe fájdalom, például: fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalmak tüneti kezelésére és a meghűléses betegségek esetén láz és fájdalom csillapítására ajánlott.
2064 Ft
103 Ft/db

Nurofen Rapid Forte 400mg lágy kapszula 20x

Az ibuprofén az úgynevezett nem-szteroid gyulladásgátló készítmények (NSAID-ok) csoportjába tartozik. Ezek a gyógyszerek a szervezet fájdalomra, a duzzanatokra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést.
Megtakarítás: 1186 Ft
2876 Ft
1690 Ft
85 Ft/db

Panadol Rapid Extra filmtabletta 24x

Gyorsan és hatékonyan enyhíti a fejfájást, fogfájást, reumatikus- és izomfájdalmakat, a menstruációs görccsel járó fájdalmat, a megfázással, influenzával és torokfájással együtt járó kellemetlen érzést és csökkenti a fellépő lázat. A Panadol Rapid Extra olyan szétesést segítő rendszert tartalmaz (Optizorb® formula), amely a filmtabletta feloldódását meggyorsítja, a hagyományos paracetamol-koffein kombinációjú tablettákkal szemben.
2099 Ft
87 Ft/db

Panalgorin 500mg tabletta 20x

Az Panalgorin tabletta hatóanyaga a metamizol-nátrium. Erős vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmak és láz csillapítására szolgál, amennyiben más terápiás beavatkozás nem javasolt. A beadást követően rövid időn belül csökkenti a lázat, hatása legalább 4-6 órán keresztül tart.
1496 Ft
75 Ft/db

Paramax Forte 1000mg tabletta 100x

Láz csillapítására, valamint enyhe és közepes erősségű fájdalmak kezelésére 1000mg paracetamol hatóanyaggal.
3046 Ft
30 Ft/db

Paramax Forte 1g tabletta 25x

Láz csillapítására, valamint enyhe és közepes erősségű fájdalmak kezelésére 1000mg paracetamol hatóanyaggal.
1078 Ft
43 Ft/db

Paramax Junior 250mg tabletta 10x

A Paramax Junior tabletta láz átmeneti csillapítására, enyhe és közepes erősségű fájdalom tüneti kezelésére alkalmazható, mint pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, izom-, ízületi fájdalom és műtétet követően fellépő fájdalom.
290 Ft
29 Ft/db

Paramax Rapid 500mg tabletta 100x

A Paramax tabletta láz átmeneti csillapítására, enyhe és középerős fájdalom tüneti kezelésére alkalmazható, mint pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, izom, ízületi fájdalom és műtétet követően fellépő fájdalom.
1930 Ft
19 Ft/db

Paramax Rapid 500mg tabletta 30x

A Paramax tabletta láz átmeneti csillapítására, enyhe és középerős fájdalom tüneti kezelésére alkalmazható, mint pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, izom, ízületi fájdalom és műtétet követően fellépő fájdalom.
999 Ft
33 Ft/db

Quarelin tabletta 20x

Kombinált gyógyszer három hatóanyag együttes erejével, erős fejfájás és migrén csillapítására.
2496 Ft
125 Ft/db

Rubophen 500mg tabletta 20x

A Rubophen 500 mg tabletta felnőtteknek és 6 évesnél idősebb gyermekeknek javasolt lázcsillapításra, különböző eredetű fájdalmak – fejfájás, fogfájás, reumatikus és izomfájdalmak, menstruációs fájdalmak, idegi eredetű fájdalom, ízületi fájdalmak – csillapítására.
1694 Ft
85 Ft/db

Rubophen 500mg tabletta 30x

A Rubophen 500 mg tabletta felnőtteknek és 6 évesnél idősebb gyermekeknek javasolt lázcsillapításra, különböző eredetű fájdalmak – fejfájás, fogfájás, reumatikus és izomfájdalmak, menstruációs fájdalmak, idegi eredetű fájdalom, ízületi fájdalmak – csillapítására.
2267 Ft
76 Ft/db

Saridon tabletta 10x

A készítmény hatóanyagai a paracetamol, propifenazon és a koffein. A Saridon fájdalomcsillapító hatású gyógyszer, amely enyhíti a fájdalmat és csökkenti a lázat.
1199 Ft
120 Ft/db

Saridon tabletta 20x

A készítmény hatóanyagai a paracetamol, propifenazon és a koffein. A Saridon fájdalomcsillapító hatású gyógyszer, amely enyhíti a fájdalmat és csökkenti a lázat.
1998 Ft
100 Ft/db

Tabletta Analgetica FoNo VII. Naturland 10x

Ez a gyógyszer fájdalomcsillapításra alkalmas készítmény, melynek hatóanyagai a központi idegrendszerre hatva hozzák létre hatásukat.
448 Ft
45 Ft/db

Tabletta Analgetica FoNo VII. Naturland 20x

Ez a gyógyszer fájdalomcsillapításra alkalmas készítmény, melynek hatóanyagai a központi idegrendszerre hatva hozzák létre hatásukat.
856 Ft
43 Ft/db

Tabletta Analgetica FoNo VII. Naturland 30x

Ez a gyógyszer fájdalomcsillapításra alkalmas készítmény, melynek hatóanyagai a központi idegrendszerre hatva hozzák létre hatásukat.
1283 Ft
43 Ft/db

Voltaren Dolo 25mg bevont tabletta 20x

A Voltaren Dolo 25mg bevont tabletta diklofenákot tartalmaz, mely az ún. nem szteroid gyulladásgátló gyógyszerek csoportjába tartozik. A Voltaren Dolo 25mg bevont tabletta fájdalomcsillapító hatású, egyúttal azonban csökkenti a gyulladást (duzzanatot) és a lázat is.
2590 Ft
130 Ft/db

Voltaren Dolo Rapid 25mg lágy kapszula 20x

Enyhíti az izom- és ízületi fájdalmakat, hátfájást, a megfázás és influenza következtében kialakuló fájdalmakat. A lágy kapszula gyógyszerforma a Voltaren Dolo tablettánál gyorsabb felszívódást tesz lehetővé.
Megtakarítás: 691 Ft
2990 Ft
2299 Ft
115 Ft/db
Gyógyszer esetén: "A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!"
Étrend-kiegészítő esetén: "Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot!"
Orvostechnikai eszköz esetén: "A kockázatokról olvassa el a használati útmutatót, vagy kérdezzem meg kezelőorvosát!"
Fertőtlenítőszer esetén: "Fertőtlenítőszerek használatakor ügyeljen a biztonságra! Használat előtt mindig olvassa el a címkét és a használati útmutatót!"

"Arany Kígyó Patika" Cím: H-2800 Tatabánya-Kertváros, Szent György u. 43.; Telefon: 34/311-537; E-mail: info@kertvarosipatika.hu
.